No products in the cart.
SAMSUNG S24 ULTRA
Sold: 1
SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, AI Phone, 256GB Storage, Titanium Violet, 12GB RAM, Android Smartphone, 200MP Camera, S Pen, Long Battery Life
﷼. 100 – ﷼. 300Price range: ﷼. 100 through ﷼. 300
S24 ULTRA

SAMSUNG S24 ULTRA
﷼. 100 – ﷼. 300Price range: ﷼. 100 through ﷼. 300
Description
Galaxy S24 Ultra
| Secondary Camera Resolution | 12 MP |
| SIM Count | Dual SIM |
| RAM Size | 12 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | Middle East Version |
| Refresh Rates | 120Hz |
| Operating System | Android |
| Primary Camera Feature | Triple |
| Condition | New |
| Model Name | SM-S928BZTCMEA |
| Charging Type | Type-C |
| Secondary Camera | 12 – 15.9 MP |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.8 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Colour Name | Titanium Gray |
| Network Frequency Band | GSM/LTE/UMTS |
| Network Type | 5G |
| Model Number | SM-S928BZTCMEA, SM-S928B/DS |
| Primary Camera (MP) | 200+10+12 |
Additional information
| color | Titanium Black, Titanium Gray, Titanium Violet, Titanium Yellow |
|---|---|
| Size | 256 GB, 512 GB |
Reviews (0)
Be the first to review “SAMSUNG S24 ULTRA” Cancel reply
Recommended for you
HONOR PAD X7 LTE
HONOR Magic V3 5G
SAMSUNG S25 ULTRA
﷼. 100 – ﷼. 3,299Price range: ﷼. 100 through ﷼. 3,299

Reviews
There are no reviews yet.