No products in the cart.
SAMSUNG S25 ULTRA
Sold: 12
Samsung Galaxy S25 Ultra AI Phone, 256GB Storage, 12GB RAM, Titanium Gray, Android Smartphone, 200MP Camera, S Pen, Long Battery Life
﷼. 100 – ﷼. 3,299Price range: ﷼. 100 through ﷼. 3,299
S25 Ultra

SAMSUNG S25 ULTRA
﷼. 100 – ﷼. 3,299Price range: ﷼. 100 through ﷼. 3,299
Description
Galaxy S25 Ultra
| Expandable Memory Type | MicroSD |
| Charging Type | Type-C |
| Secondary Camera | 32 MP & Above |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.9 in |
| SIM Type | Micro SIM |
| Refresh Rates | 120Hz |
| Display Resolution Type | Full HD |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Glass Technology | Gorilla Glass |
| Flash | LED |
| Network Type | 5G |
| Model Number | SM-S93BZKIMDA, SM-S938B/DS |
| Primary Camera (MP) | 200 |
| Secondary Camera Resolution | 50 MP |
| SIM Count | Dual SIM |
| RAM Size | 12 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | Middle East Version |
| Display Resolution | 3120×1440 |
| Colour Name | Titanium Black |
| Operating System | Android |
| Network Frequency Band | GSM/LTE |
| Primary Camera Feature | Triple |
| What’s In The Box | Samsung Galaxy S25 Ultra, USB Type-C Cable, Sim Ejection Pin, User Manual |
| Condition | New |
| Model Name | Galaxy S25 Ultra |
Additional information
| color | Titanium Black, Titanium Gray, Titanium Silverblue, Titanium Whitesilver |
|---|---|
| Size | 256 GB, 512 GB |
| Ram | 12GB, 8GB |
Reviews (0)
Be the first to review “SAMSUNG S25 ULTRA” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.