No products in the cart.
Realme 9 Pro
Realme 9 Pro Dual-SIM 128GB ROM + 8GB RAM (GSM only | No CDMA) Factory Unlocked 5G SmartPhone ( Green)
﷼. 200 – ﷼. 400Price range: ﷼. 200 through ﷼. 400
Realme 9 Pro

Realme 9 Pro
﷼. 200 – ﷼. 400Price range: ﷼. 200 through ﷼. 400
Description
Realme 9 Pro Specifications
| Brand | Realme |
| Operating System | Android 12.0 |
| Installed RAM Memory Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.2 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.6 Inches |
| Resolution | 2412 x 1080 |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Model Name | 9 Pro |
Additional information
| color | Green |
|---|---|
| Size | 128 GB, 256 GB |
Reviews (0)
Be the first to review “Realme 9 Pro” Cancel reply
Recommended for you
Samsung Galaxy Tab A9+
SAMSUNG S25 ULTRA
﷼. 100 – ﷼. 3,299Price range: ﷼. 100 through ﷼. 3,299

Reviews
There are no reviews yet.